Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Megatender dostal stopku, rozbité cesty ostávajú

28.09.2019 | Vlado Maťo

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

28.09.2019 | BrunoBruno

Ako dobre. Veď aj tak bude deficit ako hrom a na takéto hlúposti už po sociálnych balíčkoch i tak nezostali peniaze. Nech ľudia jazdia vlakmi "zadarmo". Budú dokonca zanechávať menšiu uhlikovu stopu... :-)

28.09.2019 | Martinoid

Tých 200 mil. daju dochodcom aby vedeli koho maju volit.

28.09.2019 | BrunoBruno

Tak. A potom nech sedia doma. Načo im cesty?

28.09.2019 | FeroImrecze

Nuž mne keďže nie som dôchodca ani študent tie vlaky veľmi zadarmo nepripadaju. Ceny benzínu aj nafty klesli, ceny vlakov zostali. Elektrina zdražuje, tak je to logické. Časy vlakom veľmi nehrajú.

28.09.2019 | BrunoBruno

Ty si moc chytrý... Väčšine stačia omrvinky a letmý pocit, že s tým vypiekli (to zadarmo, oko zadarmo)

04.10.2019 | Laborec

Utvar Hodnota za peniaze opät raz hviezdil:
"Kauzalny vztah vplyvu novych dialnic na regionalny rozvoj sa nepreukazal"..
Nepreukazal - lebo v regionoch prakticky ziadne dialnice nepribudli, odkedy UHP existuje. Ak ide UHP tvrdit, ze na Zempline, Hornom Sarisi a Gemeri nie su podniky a nesuvisi to s dialnicami, tak to rovno svoju analyticku robotu mozu zabalit. Alebo ake maju argumenty a merania? To v clanku clovek nenajde.
A dalsia perla UHP: " Na väcsine uzemia SR by bola investicia do ciest 1. triedy postacujuca, za menej penazi totiz prinasaju obdobnu kvalitu ako rychlostne cesty". To ako UHP mysli vazne, ze dialnica a cesta 1. triedy ma obdobnu kvalitu ? Opät, akymi meraniami a hlavne logikou a inteligenciou k tomuto dosli ?

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.