Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zabudnite na formálny imidž v práci

29.09.2019 | Zuzana Kullová

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

30.09.2019 | EuroSMS

Povedzme si pravdu - ked sa o obchodnicke miesto uchadzal pred piatimi rokmi potetovany chlapik s oranzovo - tyrkysovym harom, nausnicou v uchu a vo vystrednom obleku, nemal sancu. Aktualne sme v situacii, ked kazdy, co dokaze predavat a vlastni preukaz totoznosti, je prijaty. Zvysny text je nadbytocny.

30.09.2019 | martin33

Pri obchodnikoch sa este poziadavka na formalne obliekanie tolerovat da, ale niektore firmy chceli, aby v oblekoch chodili aj "ajtaci" co neprichadzaju nikdy do styku s klientami. Mal som interne info, ze napriklad v PSS im to tak fungovalo (a to im nevadilo, ze riaditel im to tam tuneluje).
https://www.etrend....

30.09.2019 | shaggy

Ale tak, ajťáci sú asi poslední, čo by na to boli odkázaní.
Musím chodiť v obleku do práce? Ďakujem, idem o dom vedľa.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.