Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Príroda či sexturizmus. Krajina, ktorá žije denne dva životy

05.10.2019 | Aleš Tvrdý

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

05.10.2019 | citatelTrendu

Thajsko-raj na Zemi. Chystám sa tam budúci rok znovu. Určite to stojí za tých 10-11 hodín cestovania. Kam sa Európa hrabe, čistá raj. Aj tá mentalita-budhisti, človek sa tam cíti bezpečne.

05.10.2019 | mario demeter

Hmm tak uzivaj... Thajsko bolo fajn mozna koncom 80. zaciatkom 90tych rokov.

05.10.2019 | Staromestsky bonvian

Ale no. Thajsko je obrovske, nemusis ist na Phuket alebo do inej turistickej destinacie..

05.10.2019 | Paninaro

Ako rozoznat lady-boy prostitutku od zenskej prostitutky.

Brunovsky sa musi v hrobe obracat. Pritom staci sa zrejme spytat.

Ale mimo toho neviem komu by tam mal ten lejdyboj vadit aby kvoli tomu musel stresovat a rozpoznavat. Thaiske zeny niesu nijak vynimocne pekne, cize ak niekto ide do Thajska za sexom, tak je to skoro vylucne kvoli sexu so shemales, alebo sexu s detmi. Ved to je vseobecne zname.

Pochopil som dobre z clanku ze kvoli shemales tam autor nebol?

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.