Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Keď sa vyplaví bahno z kanálov Facebooku. Kde sa berie zlosť nahnevaných ľudí

06.10.2019 | Tomáš Zemko

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

06.10.2019 | Martiman

Osobný príklad zo včera, kde sa vo mne berie zlosť. Pred vchodom do obchodu sa schovávali bezdomovci a mali psa. Pes po mne vyštartoval, tak som sa po ňom zahnal. Bezdomovkyňa sa na mňa oborila, že čo kopem ich psa. Oni nemajú súcit, dokonca ani elementárnu slušnosť voči mne, prečo by som mal ja mať súcit voči nim?

Na lásku treba dvoch, na vojnu stačí jeden.

06.10.2019 | @@@

maš pravdu ....ked zamestnavatel manažer alebo nadriadeni tlači zamestnancov pracovať za dvoch alebo ich tlači k tomu aby mali kratšie prestavky čiže aby zas pracovali viac alebo tahali nadčasy či už platene ale pod natlakom alebo aj neplatene zadarmo potom je jasne že ta druha strana nebude mať žiaden pocit byť moralna k zamestnaavtelovi ked on sam k nemu moralny nie je ....potom je jasne že každy manažer nadriadeny alebo podniaktel bude ........ lebo ked tato strana sa takto aj sprava arogantne namyslene nemoralne nespravodlivo nemože očakvať že druha strana sa bude spravať inak ....ved samotny manažmet tych ludi takto naučil ....tak potom čo sa tito ludia stažuju že sa to nakoniec prevali a ludia sa postavia proti nim samotnym ??? :D :D :D

06.10.2019 | @@@

populizmus ...je paradox že meinstremove media sa ohanaju že ine media su populisticke alebo že širia niečo ....a pritom sami často robia to iste ...davaju vyjadrenia politikov alebo aj akože expertov na ekonomiku ktory ludom maju nahovoriť že sa budu mať lepšie ak budu oni sami mať nižšie mzdy alebo dôchodky ak ta druhy strana čiže bohaty ludia a vysokopostaveny ludia sa budu mať ovela lepšie na ukor ostatnych ....nie je nahodou aj toto len populizmus ?????....tak prečo to media širia ?


čiže to čo robi jedna strana robi aj ta druhy často umyselne ....častorkat sa ohaňa akože faktami ale z tych faktov si tito ludia často len vyberaju len to čo sa im hodi a zvyšok zamlčia

ignorovanim zaujmy bežnych a chudobnych ludi sa populizmus nevytrati prave naopak ....propagovanim toho že všetko len pre najbohatšich ludi v štate len sa dalej štve proti bežnym a chudobnym ludom ktory to často vidia alebo zažiju aj na vlastnej koži potom je nezmysel sa ohaňať jednym propagačnym čislo a tvrdiť že toto je priemer a pritom nespomenuť aj ine udaje ktore by nam nakoniec odhalili často uplnu pravdu ktoru ale tieto media ani novinari nechcu umyselne vidieť lebo musia hajiť len a len zaujmy svojich ludi

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.