Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Záporné úroky sa stávajú novým normálom

03.10.2019 | Ronald Ižip

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

03.10.2019 | LPB

"nízky podiel nesplácaných úverov obyvateľstva" No, to sa môže veľmi rýchlo zmeniť.

03.10.2019 | zajo-

Za socializmu bol v banke 4 % úrok...

03.10.2019 | LPB

Po vypratí sa prádlo často sperie.

03.10.2019 | FeroImrecze

Ak sa špinavé peniaze po vyprati zrazia len o 3% je to celkom slušne. Pranie cez sponzoring športu malo ešte nedávno zdržanlivosť "dresov" aj cez 10%.

03.10.2019 | ivko07

presne toto napadlo aj mňa, že to bude v zásade práčka, a že sa prádlo trochu zrazí nevadí...
Za sedem rokov sa všeličo zabudne, a peniaze budú čistučké a voňavé...
A nikto sa už nedozvie odkiaľ v skutočnosti pochádzajú, stačí verejnosť nakŕmiť hlúposťami o dôchodkových fondoch, bankách a podobne. A ľudia ešte uveria aj tomu, že pre toto majú nízke dôchodky...
Paráda...

03.10.2019 | PaloK

A teraz si uvedomme ešte, že v našom svete investori neinvestujú svoje peniaze, ale požičané. A kde/ako sa dajú ľahko požičať peniaze, dnes?

04.10.2019 | temp

chlapi, prestante, to je az desive citat.
ale konecne zacinam chapat, akych "investorov" moze zaujimat investovanie do niecoho, co dopredu vedia ze kolko presne stratia

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.