Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Arca Capital kúpila elektrárne z kauzy biomasaker

31.01.2019 | Ján Kováč

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

31.01.2019 | skorodochodca

čo bude dotované ... bude plytvané ...

03.03.2019 | 12321

Tak. Len ak by sa dosiahol uplny zakaz dotovania drevnej hmoty, tak by sa spalovala stiepka, ktora sa hodi aj lesu. Je to patologia a za 50 rokov sa budu nasi potomkovia tlct do hlavy, preco sme boli taki sprosti a nechali sme si to oligarchami znicit. Ziga sa prestahuje do Karibiku a bude si spokojne citat spravy, ako tu mame povodne po dazdoch a nasledne sucho a nedostatok pitnej vody.

31.05.2019 | Jozko Ferko

absolútny súhlas.Ide o drancovanie lesov. Spaľujú drevo a nie štiepku.Totižto toľko štiepky na slovensku nikdy nebolo a a ni nebude Koľko máme elektrární na štiepku...Zase bruselský Eurohujerizmus premietnutý do slovenskej praxe. Žiga a spol sa iba smejú...a zarábajú obrovské peniaze na úkor budúcnosti našich detí

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.