Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Škatuľka pre audiofilov, ktorá sa zmestí do vrecka

03.02.2019, 11:54 | Marián Biel | © 2019 News and Media Holding

Zvuku akoby príliš mnoho ľudí nevenovalo dostatok pozornosti. Občas stačí aj nejaká stovka eur a odrazu si uvedomíte, že celý čas ste boli vo zvukovej bubline.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Enjoy

Jeden zo špendlíkov, ktoré jej pomôžu prasknúť, môže byť aj nová generácia externej zvukovej karty Sound BlasterX G6 od Creative. Neľakajte sa, nejde o žiadne piplanie sa v útrobách počítačov a lúštenie hádanky, ktoré káble idú do ktorých konektorov. Ide o drobnú, univerzálnu a intuitívnu škatuľku pre širokú verejnosť, ale aj hráčov. Pozrel som sa, ako funguje a prečo by vás vôbec mala zaujímať.

Nenápadný

Oproti predošlému modelu G5 sa po dizajnovej stránke prakticky nič nezmenilo. Stále je to škatuľka s rozmermi balíčka cigariet s kovovým telom s plastovými hranami. Spodná strana je pogumovaná, takže sa po stole nešmýka. Najvýraznejšou časťou je kovový potenciometer na ovládanie hlasitosti na prednej hrane.

Neprehliadnite

Je podsvietený a toto svetlo svojou intenzitou indikuje aj hladinu hlasitosti. Jeho potlačením sa okamžite vypnú všetky zvuky. Malou extravagantnosťou je logo X na vrchnej časti, ktoré je podsvietené farebnými LED diódami. V nastaveniach si môžete vybrať, akou farbou má svietiť či pulzovať. Dá sa aj úplne vypnúť.

Zdroj: Creative

Po stranách ovládača hlasitosti je 3,5 mm výstup pre slúchadlá a na druhej strane rovnaký vstup pre mikrofón. Okrem toho sa cez

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Enjoy

Tagy Creative, hudba, Sony, test, Windows

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.