Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vadalovci a Rodovci znova hryzú. Chystajú protiúder

04.02.2019 | Ivan Haluza

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

04.02.2019 | skorodochodca

Na túto stopu navádzali "objektívne" médiá ... a len z dôvodu, že Kuciak našiel "vzťah" medzi Vadalovcami a Ficom cez dynamicky sa prispôsobivú jaskyňku Troškovej ...
... vyzerá to tak, že tri plátky odkláňali pozornosť od skutočných vrahov ....

04.02.2019 | Roman Kanala

Novinári našli pikošky, tak šli po nich. Mafiánska súložnica v posteli premiéra je dosť veľká pikoška. Že ju predtým používal Jasaň, papaláš na čele nebezpečného výboru, to robí ešte pikantnejším.

04.02.2019 | Andrej_sk

Platky odvadzali pozornost od skutocnych vrahov?? Odklanali pozornost koho? Tvoju? Policie? Keby tie platky o tomto nepisali, tak si tu taliani veselo basuju dalej. Ked o tomto pisali, nasa policia este ani nevedela kde je sever (ci vychod).
Okrem toho platky tu nie su od toho ci odklanaju alebo priklanaju pozornost. K skutocnym vrahom, a ich objednavatelom, sa ma dopatrat policia. Ta je za to platena. Platky su platene za citanie a nie suplovane prace policie a prokuratury.

04.02.2019 | Roman Kanala

Aj keď plátky presne toto robia. Suplujú kalíciu a spolužiakúru. Ak by neboli, tak štát zožerú mafie. Kuciak mal väčšiu spoločenskú hodnotu, ako pol kalície so všetkými ministrami.

05.02.2019 | ja_ro

Keby si netaral.

Takmer vsetko o com pisal Kuciak moze byt motivom, vsetko by sa malo preverit ako mozna verzia. Nebolo toho malo.
Talianska mafia na urade vlady je poriadne velky problem, aj keby Janka a Martinu nezavrazdili.
Rovnako su velke problemy aj dalsie kauzy o ktorych pisal. Ak novinari budu pokracovat v ich rozpracovavani, to nebude znamenat, ze odvadzaju pozornost.

Co pises nema hlavu ani patu. Zavrazdili novinara a jeho kolegovia budu schvalne odklanat pozornost? To by isli sami proti sebe.

04.02.2019 | mba

Aspon uz vieme, na co si pan Kalinak zaklada advokatsku kancelariu. S kamaratom Ficom na cele Ustavneho sudu SR uspesna zaloba voci SR ako vysita. Co na to SIS a Sparatko?! Tomu sa hovori prerasteny organizovany zlocin az na vrchol. Kapitanovi to vsak ani nedojde, Bugar zostane iba znepokojeny, panovi Kollarovi to bude akesi povedome a Kotleba bude ticho cusat pod perinou, aby co najdlhsie bral peniaze z rozpoctu za posledny volebny vysledok....

04.02.2019 | Roman Kanala

A nie jedna žaloba. Desiatky. Z každej z nich pôjdu honoráre. Koľkože to je, jednotka 1 Bž, jeden Bžán? 17 miliónov?

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.