Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Aj SUV môže byť úsporné. Nový motor a prevodovka robia pod kapotou zázraky

12.10.2019 | Filip Kadlečík

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

12.10.2019 | BrunoBruno

Biedny motor. Možno ak novinár jazdil sám. Ale ak by auto šlo naložené... Potom sa ten motorček bude trápiť, prevodovka stále radiť a spotreba bude letieť hore... Slabý PR článok ako urobiť zo slabiny výhodu.

12.10.2019 | Staromestsky bonvian

Kamoska to ma teraz, nie je to zle. Babe staci.
Happy ze to jazdi za nulu.

12.10.2019 | Adc sk

Aj kolega ho teraz má, síce bez automatu, ale nevie ho vynachváliť... akože aj tak nech je aké je, za tú cenu vyzerá byť fakt super...resp celkovo peugeot sa pochlapuje v poslednej dobe :)

13.10.2019 | Roman Kanala

Ja som pozeral zvrchu na Duster, ale teraz to už má 150 koní, klímu, kožu, elektrické okná. Začína vyzerať ako auto. A tieto Peugeoty 2008, 3008, 5008 sú ešte lepšie. Ostávajú to biedne francúzske diesely, ale už sú aj užitočné, aj majú nejaké vybavenie, aj kvalitu.

13.10.2019 | PaloK

Čínsky majiteľ robí svoje...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.