Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

So slovenským atómom proti európskemu prúdu

12.10.2019 | Michal Janko

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

12.10.2019 | Roman Kanala

Ak by Fico podporovalo jadrovú energiu, aby sa Zlodejsko zbavilo závislosti na alobalovom uhlí, bol by to pozitívny krok. Fico však podporuje jadro, lebo tak prehĺbi závislosť krajiny na ruských dodávkach alobalového jadrového paliva.

Fico podporuje alobal.

12.10.2019 | Truhlik999

Osrt peniaze. Lenze, ked ficoidi oje bezpecnost v bani, zakape par banikov.
Ak oje bezpecnost v Mochovciach - a ficoidi su pre peniaze schopni vsetkeho!! - potom sa netreba cudovat rakusakom, ze su cposrani. A my by s!e mali byt tiez!

14.10.2019 | MaGi007

no len tak na osviezenie ... rakusania boli "uz posrani" ked fico nebol, tipujem ze prave s ficom to ma spolocny len prd ... obaja len smrdia

12.10.2019 | Roman Kanala

A grafy sú po československy:

Z čeho sa vyrába elektrina v Európe
Krajiny, ktoré vsadily na jadro
Z jaderné energie vyrobeno

Už tam chýbajú len mäkčene na Ř.

12.10.2019 | equilibriums

Aj tak najväčšia zlodejina v slovenskej energetike bola privatizácia slovenských elektrárni pod záštitou PwC a súdruhov Mikloša a Dzurindu.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.