Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Má šancu nadviazať na legendy

02.11.2019, 14:00 | Filip Kadlečík

V novom Peugeote 208 vám pri cestovaní budú pomáhať jazdné asistenty, ktoré vás takmer bez vášho zásahu napríklad prevezú dopravnou zápchou. Spoľahnúť sa môžete i na aktívne monitorovanie mŕtveho uhla či detekciu chodcov a cyklistov.

 • Tlačiť
 • 3

Rubrika

Enjoy

Peugeot je schopný rozpoznať ich a zabrzdiť pred nimi v rozmedzí rýchlostí 5 až 140 km/h. Technologický punc mestskému hatchbacku dodáva i rozpoznávanie dopravných značiek či pokročilý systém udržiavania v jazdnom pruhu. Teraz si už môžete presne vybrať, v ktorej časti pruhu sa má vozidlo pohybovať.

V podobne pokrokovom duchu sa nesie celý interiér, ktorý má extravagantný dizajn, disponuje množstvom kvalitných materiálov či dokonca ambientným podsvietením. Špeciálna digitálna prístrojovka sa spolieha na 3D zobrazenie jazdných údajov i navigácie, pekne jej sekunduje širokouhlý dotykový displej infotainmentu. Kabína je na pomery segmentu B vzdušná, ponúka viac priestoru než v minulosti. Napríklad kufor má podľa normy VDA kapacitu 265 l + 44 l v priestore na rezervu.

Aj základ stačí

Peugeot 208 si po novom

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 3

Rubrika Enjoy

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.