Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Na Kočnerov osud sa spýtajte Lexu

30.10.2019 | Peter Kapitán

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

30.10.2019 | Európan

Toto som pred časom predpovedal.

Ale bol tu článok a v ňom zmienka, že Žuža označila ako objednávateľov Haščáka a Lipšica.

A je tíšku po chodníčku.

Prečo len?

30.10.2019 | vecna_ambra

Všetka česť vašim myšlienkovým pochodom, keby ste aj mali pravdu, kto je skutočným zadávateľom (objednávateľ je jasný), tak už len dôveryhodnosť žuži je spochybnená v otázke Lipšica. Po prvé Lipšic nemá motív a po druhé, brucho ho tak nenávidel, že by radšej zabil jeho, ako by mu mal spraviť čo i len malú "službičku". preto si myslím, že je to taký hejk, až to dverami búcha.

31.10.2019 | Roman Kanala

Aj Haščák, ked sa dozvedel o zariadení na Gorilu, začal do mikrofónu fabulovať a doniesol si tam Fico. Namočené Fico = kauza pôjde do stratena.

Zaujímavé je, ako niektorí neveria v autenticitu nahrávok Threema, ale sú presvedčení, že za všetkým je Soros. Iní veria, že Zem je plochá.

31.10.2019 | Roman Kanala

https://www.aktualit...

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.