Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Aký internet v prípade, že podnikáte na vlastnú päsť

09.11.2019, 07:30 | Marián Biel | © 2019 News and Media Holding

Keď sa niekto rozhodol pred pár rokmi podnikať, trápilo ho vybavenie všetkých povolení, od daňového úradu a Sociálnej poisťovne, možno až po prenájom priestorov.

 • Tlačiť
 • 0

Teraz sa k tomu pridalo riešenie pripojenia na internet. Znie to banálne, ale viete si predstaviť fungovať aspoň deň offline? Nefunkčný platobný terminál, objednávky od zákazníkov e-shopu nikde a ani e-mail s cenovou ponukou nepošlete. Nie je to zásadná vec len pre „kancelárske“ firmy, online potrebujú byť aj živnostníci, majstri, kuriéri či freelanceri, ktorí sú v teréne a na cestách takmer denne.

V tomto prehľade sme sa pozreli na ponuky mobilného internetu práve pre takýchto sólo podnikateľov v pohybe aj na pevné pripojenie pre malé firmy.

Neprehliadnite

Samozrejmé sú biznisové služby operátorov, tie sú stavané pre každú firmu na mieru po konzultácii, a tak sa nedá presne vybrať, pre koho by ktorý operátor bol najlepšia voľba. Budeme sa teda venovať bežne dostupným službám a cenám.

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika TREND + Ako IT pomáha biznisu

Tagy 4G, 4ka, O2, Orange, Slovanet, Swan, Telekom, UPC

Diskusia (0 reakcií)

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.