Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Aký internet v prípade, že podnikáte na vlastnú päsť

09.11.2019, 07:30 | Marián Biel | © 2019 News and Media Holding

Keď sa niekto rozhodol pred pár rokmi podnikať, trápilo ho vybavenie všetkých povolení, od daňového úradu a Sociálnej poisťovne, možno až po prenájom priestorov.

 • Tlačiť
 • 0

Teraz sa k tomu pridalo riešenie pripojenia na internet. Znie to banálne, ale viete si predstaviť fungovať aspoň deň offline? Nefunkčný platobný terminál, objednávky od zákazníkov e-shopu nikde a ani e-mail s cenovou ponukou nepošlete. Nie je to zásadná vec len pre „kancelárske“ firmy, online potrebujú byť aj živnostníci, majstri, kuriéri či freelanceri, ktorí sú v teréne a na cestách takmer denne.

V tomto prehľade sme sa pozreli na ponuky mobilného internetu práve pre takýchto sólo podnikateľov v pohybe aj na pevné pripojenie pre malé firmy.

Neprehliadnite

Samozrejmé sú biznisové služby operátorov, tie sú stavané pre každú firmu na mieru po konzultácii, a tak sa nedá presne vybrať, pre koho by ktorý operátor bol najlepšia voľba. Budeme sa teda venovať bežne dostupným službám a cenám.

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika TREND + Ako IT pomáha biznisu

Tagy 4G, 4ka, O2, Orange, Slovanet, Swan, Telekom, UPC

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.