Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kriminalita vytrvalo klesá, ubúda najmä krádeží

09.11.2019 | Michal Janko

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

09.11.2019 | @@@

"Kým v roku 2012 policajti evidovali 191-tisíc trestných činov, na konci minulého roka ich bolo 128- tisíc.

„Najvyšší počet zaznamenaných trestných činov bol v roku 1993 (146 223 prípadov) pre udelenie amnestie veľkému počtu odsúdených osôb,“"


.....takže 146tisic je viac ako 191tisic ???

10.11.2019 | skorodochodca

hahahááá ... za čias mikiho bola najväčšia zločinnosť .... ja som to vedel!!!!

10.11.2019 | FeroImrecze

Už nie je čo kradnúť...

12.11.2019 | Vauban

tak aj je, len mnohe pripady policajti ani nezaeviduju (najma v urcitych oblastiach), podobne ako "uspesne" klesa pocet dopravnych nehod, lebo policia si zmyslela, ze dopravna nehoda je dopravnou nehodou az od sumy X tisic €...ved naco by sa niekto pozrel na poistne udalosti z dopravnych kolizii, ktorych je nasobne viac :)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.