Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Auto, ktoré prekvapilo všetkých

16.11.2019 | Filip Kadlečík

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

16.11.2019 | tono.hajduk

Nota: publikum si mozno vsimne podobnost s nosom, ktore uz davnejsie “nosi” KIA.. mozno by europskym automobilkam prospelo pozriet sa do nedavnej historie a zamysliet, kedy a hlavne KTO im “kreslil” nadcasovy dizajn. A zacat rozmyslat viac pragmaticky. posledne roky je dizajn europskych producentov povecsine prvoplanovy az smiesny a v neposlednom rade neprakticky. Skuste si dat obrazky Golf 4 az posledna rada vedla seba, tu klepneme tam klepneme a hlavne natiahneme chroooom. Skoda ako derivat VW mal posledne 2 dizajny podobne “tu krivka tam krivka”. Auto ktore bolo povodne ikonou chudobnejsej casti europy, by nemalo vyzerat ako luxusna limuzina(uz to nie je davno “in”) , ale auto ktore ak obehne kefa v mycke tak ho umyje ... a jeho hodnota by mala byt predovsetkym v kvalite, prevadzkovych nakladoch a jazdnych vlastnostich. Dufam. ze sa VW a Skoda k tymto hodnotam vrati lebo z azie uz roky ma velmi zdatnu konkurenciu.

17.11.2019 | PaloK

A čím ako prekvapila Ooktavia X všetkých?

17.11.2019 | Paninaro

Tym ze ju dizajnoval Kaban este roky po odchode zo skody. Tym ze je slovak tak legendu treba drzat pri zivote. Aj keby to bol totalny bulšit.

17.11.2019 | Roman Kanala

Ak bude embéčka tak úspešná, ako jej predpovedajú, tak môže zatieniť Passat a pápeži v Scheisswagene zakročia. Embéčku chcú mať ako lacné primitívne vozítko. Túto s hybridným pohonom by som kúpil aj ja. Ak ju budú mať v zelenej farbe.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.