Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Milan Kňažko: Sloboda má cenu vzduchu

17.11.2019 | Ronald Ižip

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

17.11.2019 | Európan

Milanko, už si splatil hypotéku za razidenciu na Slavíne?
Alebo výhra v lotérii?

17.11.2019 | cimro

S Mečiiarom mu to klapalo,potom ešte ale v 5 stranách.

17.11.2019 | rosma

Milan Kňažko je dodnes nedoceneným bardom slovenskej kultúry a aj politiky. Keď niečo povie, má to hlavu a pätu a jeho názory si vážim. Možno to neskôr docvakne aj tým, ktorí pre smietky nevidia brvno. Kľudne mohol byť skvelým prezidentom. A aj by bol, keby sa vtedy neobjavil silný hráč Kiska. Milan - za mňa vďaka za všetko. Nielen za odvahu z novembra 1989 a odvahu robiť politiku v divokých 90 rokoch.

17.11.2019 | martin33

Raz v 7sro komentoval Knazko nazov Kiskovej strany "Za Ludi" slovami "A za co ma byt strana ? Za vevericky ?" :-)

18.11.2019 | LPB

+

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.