Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vyššie zhodnotenie ako v banke nie je zadarmo. Musíte zariskovať

15.11.2019 | Peter Csernák

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

15.11.2019 | Jaro Polakovič

Len zaujimave je, ze ti odbornici chcu riskovat s cudzimi peniazmi :)

15.11.2019 | Ivan475

krátkodobé investovanie bez insider informácií je ako ruleta s revolverom.. jediné čo platí, že peniaze v hotovosti prepadnú na hodnote, preto treba niečo kúpiť, nehnutelnosť, starožitnosť, bitcoin, akcie.. pri každom je šanca, že o danú vec za 15r nebude záujem, no na 80% stúpnu na hodnote, lebo planéta je len jedna..
dávať prachy dákemu tárajovi "odborníkovi", čo má zaručený recept na výnos a vie ako si "vyskladať portfólio", je hlúposť. jednoduchý človek, si proste kúpy statok a skúsený si to rozloží podľa seba..
najlepšie sú videá na yt, kde "odborníci" na všetky trhy dokážu hodinu mleť o tom ako ktorý trh rástol, klesal a prečo, ale ak sa ich spýtate na názor čo sa stane v najbližších 5minútach, tak vám povedia aby ste si radšej hodili mincou..

15.11.2019 | Erik1820

bitcoin, akcie.. pri každom je šanca, že o danú vec za 15r nebude záujem, no na 80% stúpnu na hodnote...
S čoho vychádzaš? 80% si si istý? Alebo si, ako sám spominas odborník yt.

15.11.2019 | Money

krátkodobé investovanie bez insider informácií je ako ruleta s revolverom = tu sa s vami nedá súhlasiť.
Len preto, že to subjekt nevie, neznamená že to nevedia aj ostatní. Potom by ostatní nemali výhodu.

Napr. včera ten fake pokles na nasdaqu.
Nie je potreba žiadnych inside info, je ale veľká potreba budovať si skutočné vzdelanie pri investíciach a obchodovaní. Kupoval som na 8230, dnes 8293 = 63bod x 20usd za 1bod = 1260 usd zisk doma15.11.2019 | Money

oni IBA s cudzími peniazmi. Preto sa volajú ODBORNICI.

Benchmark celého sveta - US index SP500:
3106/2400 = 29,4% zhodnotenie !!
https://finviz.com/...

no čo povedať?

16.11.2019 | H2O

Ha ha ha :))) tak už viem, aký je “boží” trest za zhŕňanie peňazí a majetku ... keď o ne neprídeš riskantným investovaním, tak ta šľak trafí pri pozorovaní, ako sa ti peniaze budú znehodnocovať povinne uložené v banke;)
... to žijeme ale v úžasnej dobe!!!

16.11.2019 | H2O

Evidentne podľa príspevkov tu chlapci investorski poľujú na svoje obete :DD

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.