Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Fenomén spod Tatier: slovenský autoland zvyšuje obrátky

24.11.2019 | Michal Janko

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

24.11.2019 | Paninaro

Sudruzenko, Slovensko nieje ani v top 20 vyrobcov aut na svete. Pocet vyrobenych aut na obyvatela je smiesny indikator ktory o nicom nevypoveda, a zaujimavy bol len v pripade ak by cely narod v kazdej krajine vyrabal auta, a porovnavala sa produktivita takychto postapokaliptockych statnych zriadeni.

Je to rovnako smiesne ako keby Vatikan vykrikoval ze je zeleznicna velmoc, len preto ze ma najvysiu hustotu zeleznicnej siete v pomere k celkovej ploche jeho uzemia.

24.11.2019 | @@@

presne tak ako pišeš ...je to šmiešne že to tak novinari verejnosti predkladaju ...pričom v minulom roku sa sice na slovensku vyrobilo 1 milion aut ale celosvetovo je to 94 milionov takže naš podiel na svetovej produktici je nejakych 1%

potom ma ani neprekvapuje ked tu novinari ludi strašia a nariekaju o elektromobiloch ktorych dnes sa vo svete vyroby okolo 2 miliony a novinari si myslia že z tych 2 miliony sa ma 1 milion vyrobiť na slovensku lebo inak katastrofa pre slovensko ....

24.11.2019 | salamoon

slovensky autoland ci zahranicny autoland na Slovensku ?

25.11.2019 | Runforfun

Myslím si že nápis článku dosť neaktuálny. PSA a KIA síce frčia, ale VW klesá, JLR klopíta ako hovoria bratia Česi. Čiže na zvyšovanie obrátok to asi nevyzerá.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.