Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Strojári idú do roku 2020 odhodlaní. Veria, že udržia rast

26.11.2019 | Radovan Žuffa

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

26.11.2019 | Runforfun

Každý týždeň prichádza zoznam firiem našich dodávateľov ktorí v Nemecku vyhlásili insolvenciu. Toto sa u nás ešte nepremietlo. Ale ten zoznam je každý týždeň dlhší a sú to stredné firmy.- preto by som bol veľmi veľmi patrný, lebo toto dorazí aj ku nám. Na druhej strane je to šanca, práca tých čo krachujú sa musí kamsi posunúť. ČI je Matador lakmusový papierik vývoja strojárov na Slovensku by som silno pochyboval. Trend by mal pozorovať iné firmy a iné investície.

26.11.2019 | 1+1 = 1

n a SK sa uz tiez vo velkom prepusta, viem o okolii NM hlavne automotive sektor

26.11.2019 | Tom111

Koho odporúčaš ?

26.11.2019 | Paninaro

Presne taketo nadpisy boli v Trende na konci roku 2008

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.