Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Renáta Hall: Učiteľom na študentov neostávajú sily

01.12.2019 | Tomáš Nejedlý

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

01.12.2019 | Jaro Polakovič

Ucitelia sa neustale na nieco stazuju. Kedy sa opytaju, ako ucia a ake su vysledky ich prace?

01.12.2019 | Brano L.

No mne nemenovaný profesor povedal: "Neberte to učenie študentov tak vážne".

02.12.2019 | Runforfun

Mali sme snahu spolupracovať s STU. že urobíme nejaký výskum. Celé to končí pri podpise memoranda. tam sa všetci tlačia a potom to končí. A komunikácia bola takáto: kedy začneme pán docent...no september sa rozbiehame, potom prednášame, november by šiel, ale potom začínam skúšať a máme prázdniny a potom začína nový semester a jún to je už koniec to sa nič nerobí a potom máme prázdniny. Takže sme neurobili nič....kto bude čakať pol roka kým sa pánom uráči. A to plačú že treba spojiť prax s vedou.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.