Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Slovenský cukor prežije reformu EÚ aj novú indickú konkurenciu

03.12.2019 | Ivan Haluza

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

03.12.2019 | Runforfun

Nemeckí vlastníci sa správajú zodpovedne. Držia farmárov repárov nad vodou. SLováci ako reagujú?? Zakážu Dánom chovať na SLovensku svine a potom sa kričia že je bravčovina drahá. RAdšej majú rozpadnutú farmu pri Sládkovičove, ale chovať to nie. A ešte cudzí!!!

03.12.2019 | Niless

No treba sa ist opytat na dediny kde su tie nove farmy ako sa im zije. Problem nie je farma samotna ale to ze pri farme sa vybuduju zasobniky na mocovku a to smrdi na hony.

03.12.2019 | Runforfun

Ok. Ale henta stará farma bola asi 2 -3 km od dediny. JA im rozumiem, ja by som ale to povolil, ale polovičnú kapacitu aby nebola taká koncentrácia chovu a aj smardu ako píšeš. A prísne pravidlá ako to nakladať s biolog odpadom. Tak treba skočiť do Dánska kuknúť ako je možné že sú farmy vedľa dediny a aplikovať aj u nás.

03.12.2019 | Morris

nie ze to smrdi, ale mocovka prenika do spodnych vod a likviduje vsetky vodne zdroje naokolo.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.