Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bohaté rodiny sú opatrné. Pripravujú sa na prepad trhov a zvyšujú svoju hotovosť

10.12.2019 | Tomáš Zemko

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

10.12.2019 | Mati Hrnec

Uz niektory rok po sebe vsetci ocakavaju pokles trhov a ten zatial neprichadza...pamätam si este roky 2011/12 ako sa pisalo o krehkom raste trhov a pozrime sa kde sme dnes... je tazke nieco ocakavat, ked CB robili/robia bezprecedentne opatrenia a su schopne zafinancovat vsetko...niektore participuju aj na akciovych trhoch, o ich ucasti v korporatnych dlhov nevynimajuc...cesta na vrchol moze byt pred nami este velmi dlha kym dojde k nejakemu nastrbeniu dovery ludi...rally cien väcsiny aktiv je sialena, no aj zaplava trhov lacnou neobmedzenou likviditou...

10.12.2019 | Weinberger Rudolf

Pokles priemyselnej produkcie bude, ale trhy nepadnu kvôli systémom ako sú napr. na Slovensku 2 a 3 pilier (podobne povinné nezmysly inde vo svete) , keď úspory sa povinne alokuju do svetových akciových portfólií a inflácia sa prejaví ako prvé v páde cien nebytových priestorov ale v raste cien až stabilite bytových mestských nehnuteľnosti.

10.12.2019 | equilibriums

Presne tak.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.