Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Rýchlejšie a lacnejšie: ako funguje cestovanie s cudzincami do práce

15.12.2019 | Adrián Berecz

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

15.12.2019 | real name

vsak bol ten clanok povodne v anglictine a pomahal google translator?

15.12.2019 | mam_rad_jablka

Raz som šiel cez BlaBla. Všetko okej, pohodlnejšie ako vlakom a lacnejšie. Nevýhoda - málo spojení. Väčšinou ide v nedeľu všetko na západ a v piatok všetko na východ. Možno sa to po roku zlepšilo.

16.12.2019 | temp

tak, .. v ramci Slovenska je to naozaj len vacsinou o jazdach z a do BA...
ja ako vodic (obcas ked idem sam) .. sa snazim vzdy vypisat ponuku ... nejake trasy v ramci stredneho slovenska ..
az na 1 pripad ponuka skoncila vzdy s tym ze : "0 pozreti"

ja s mojim pohladom .. sa hrozne cudujem, preco ovela viac ludi takto jazdy neponuka a preco ovela viac ludi takto nehlada moznost odvozu.
nerobim to ani az tak pre tie drobne ... ale je tam aj dobry pocit, ze som niekomu pomohol, ulahcil cestovanie .. casto som vyzdvihoval alebo vylozil dotycneho priamo doma, aj s batozinou, stretol zaujimavych ludi (ale aj tych cudnych :) .
mne sa skratka cela ta myslienka paci - nechapem preco mnohym inym nie

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.