Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Čo môže urobiť Volkswagen Slovakia s nadbytočnými zamestnancami

07.02.2019 | Lukáš Kvašňák

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

07.02.2019 | svk

JLR hľadá 850 nových zamestnancov. Nemusia ani do H,CR či PL plus niečo určite prijmú aj v TT.

08.02.2019 | skorodochodca

hm ... môžu ich preškoliť na novinárov ... objektívnejších, než akých máme ....

08.02.2019 | mánička

určite by bolo zaujímavé, keby napísali, ako sa pracuje vo VW, nemusí o našich pracovných podmienkach písať len zahraničný novinár....

08.02.2019 | shaggy

Asi sa tam nepracuje zle, keď tam robia tisíce ľudí.

08.02.2019 | bozsky

ked mas hypoteku na krku, nie si slobodny. poznam par ludi, co tam mukluju za pasom a nie je to med lizat. hlavne na psychiku. no je to lepsie, nez byt na urade prace, lebo vacsina zamestnancov nema zrovna schopnosti a moznosti sa zamestnat na nejakom lukrativnom mieste.

08.02.2019 | zajo-

Keď sa tak niekto presťahoval z opačnej strany republiky kvôli práci do BA, tak musí mať radosť...

09.02.2019 | shaggy

"je to lepsie, nez byt na urade prace" - no, čiže sa tam nepracuje tak zle, ako keby boli nezamestnaní a nemali čo do úst. Všetci meníme náš voľný čas za prácu, ktorá nás uživí. Nikto by predsa nepracoval, keby nemusel. V Bratislave je dostatok voľných miest, napr. v obchodoch. Ale sú horšie platené, takže opäť platí moje pôvodné - asi sa tam nepracuje tak zle.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.