Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Želiezko v ohni americkej automobilky: Focus neprekvapil, je skvelý

09.02.2019 | Jozef Prosnan

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

09.02.2019 | Truhlik999

Ford na sk kríva na obe nohy.

Slaby servis, neuznávanie záruky, zastaralého modely (kuha mondeo, ecosport..) a vysoké ceny robia z fordu vozidlo len pre velmi nenáročného a zaroven bohatého zákazníka.

Ze takých je malo - vidieť na predajoch.

09.02.2019 | shaggy

O Forde a ich problematickom (aj záručnom) servise, som už toho počul viac. A tým nemyslím také tie štandardné reči, že Fiat/Ford/Peugeot/Škoda (vyber si značku, ktorú nemáš rád) je zlý, ale že ľudia boli mesiace s nepojazdným autom, aj keď ešte bolo v záruke. Pri žiadnej inej značke som to nezachytil. Ani pri Dacii.
Kým nezapracujú na tomto, tak môžu mať aj najdokonalejšie modely na svete, nekúpim si ho.

11.02.2019 | Morris

Ford nema vysoke ceny, ale treba o ne zabojovat. Neustale maju vsetky auta v nejakej "akcii" ale to je len zrealnenie ceny na trhu. Potom este treba ziadat dalsie zlavy.

09.02.2019 | FantomasMan

Osobne by som po pozretí tejto video recenzie nebol až taký optimista pri novom Focuse.
https://www.stream....

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.