Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Lubyovú zatiaľ ochránia, no nie navždy. Janušek a Štefanov to už vedia

07.02.2019 | Marián Leško

Diskusia (14 reakcií) Pravidlá diskusie

07.02.2019 | skorodochodca

... črtá sa pauzovaný mariáš ...

07.02.2019 | Emasculate

Pojem ‘preslap’ oznacuje neumyselne pochybenie. To si snad ani Lesko nemoze mysliet ze ta nasadena amoralna zlodejska puca kona neumyselne.

07.02.2019 | demo50

Súhlas, veci treba nazývať pravými menami, teda ide o "podvody ministerstva Lubyovej", my si to môžeme dovoliť aj pritvrdiť vulgarizmami (ktoré ju bližšie identifikujú), Leško musí ešte nejaký čas počkať.

07.02.2019 | LPB

+
Tiež mi tam to oslovenie "pani" absolútne nesadlo.

07.02.2019 | chr

.....nie je k tomu čo povedať . Všetko vystilhli moji predrečníci.......

07.02.2019 | Bernhard

znama tam robila(MS) na vyssej funkcii asi pol roka, musela odist kedze sa na to nemohla pozerat, to co sa tam deje je cista rabovacka.
Plavcan to nedal, tak radsej odstupil, Lubyova je bud cele dni nasypana alebo uz je neskoro to vzdat.

07.02.2019 | Život

Na každú sviňu sa voda varí... Aj na tie, ktoré sa cítia rovnejšie než rovné...

09.02.2019 | pe.ch

Len aby bolo dosť vody.

07.02.2019 | Vyktorka

Je predsa dostatočne erudovaná a inteligentná, aby si uvedomila, kde sú medze politiky a priepasť za nimi, každý je holt pánem svého štestí.

08.02.2019 | rtw

Možno má Lubyová plán. Zdrhne do Venezueli

08.02.2019 | Jozko Ferko

Hrdo, Odborne a Hlavne veľa a rýchlo smerom k našim ľuďom hrdým slovákom sponzorom...teta "L " to za tých 30 percent nejako vydrží...

08.02.2019 | Mr.Dados

Ministerka Lubyová - sklamanie, hanba! Keď nastupovala do funkcie, mal som z nej dobrý pocit a mala moju dôveru - vysoko vzdelaná, bez akýchkoľvek politických či korupčných šrámov, rozvážna, rozumná. Je to trapné, až poburujúce, akým spôsobom sa pokúša obhájiť a ospravedlniť veci neobhájiteľné a neospravedlniteľné. Minimálne pred 15 rokmi som dospel k názoru, že SNS = banda zlodejov, haliaca sa do národniarskeho plášťa. Žiaľ odvtedy akýkoľvek ich počin, či aféry tento môj pocit len potvrdili, umocnili. Danko po mnohých rokoch "vysánkoval" zo SNS gaunera Slotu. Nie je zaujímavosťou to, že na snemoch SNS všetci verne tlieskali Slotovi. A dnes tam sedi aspoň 80% z nich a rovnako odušu tlieskajú Dankovi...

08.02.2019 | Esteban

Malokto tak poskodil Slovensko (image aj podstatu) ako "narodniarski" politici.

08.02.2019 | Mr.Dados

SNS sa oháňa národovectvom, vlastenectvom, Slovanstvom...to všetko by bolo fajn, cnostné a OK (to by som volil aj ja). A na toto opakovane takmer vždy uloví a oklame dosť naivných voličov na to, aby sa dostala k moci, do parlamentu (= k válovom). Realita v podaní ich vrcholných predstaviteľov je však: zlodejina, zlodejina, zlodejina.... Zakladatelia pôvodnej SNS - tejto naozaj historickej a tradičnej strany v r. 1871, sa musia v hrobe obracať!!!

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.