Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nahradia privátneho bankára aplikácie?

08.02.2019 | Peter Csernák

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

08.02.2019 | martin33

Mojmu privatnemu bankarovi som zadal jedinu ulohu - aby ma uz nikto z banky (vratane neho) neotravoval s ponukami produktov. Svoju ulohu si splnil na 100%, uz som ho viac nepocul a z banky som odvtedy nemal jediny telefonat s ponukou.

08.02.2019 | Emasculate

Veduci, nechcem aby sa ti tu rozpadol tvoj svet, ale asi si mylis tzv. ‘osobneho’ bankara s tzv. ‘privatnym’. Ten privatny by ta zrejme ani neodzdravil.

Nieje to to iste. Osobny bankar je len bezny clovek z priehradky ktory ma tu smolu ze musi telemarketingom otravovat ludi, ktori vykazuju ze im po zaplateni uctov na konci mesiaca zostane aspon 30 eur na ucte.

Privatny bankar na druhej strane robi telemarketing 100% casu, plus este mu mozes ty zavolat ked sa rano zobudis a zistis ze si v noci ozraty omylom zaskrtil kurwu a potrebujes ju niekde zakopat.

Rozdiel je aj v investicnych skusenostiach, a sice ten privatny videl Vlka z Wall Street minimalne tri krat.

08.02.2019 | martin33

Na ucte mam 6 miestu sumu a volal mi skutocny "privatny" bankar. Teda aspon takto banka oznacuje danu sluzbu. Predtym mi volali bezne pracovnicky z pobocky, rozlisit to dokazem.
V kazdom pripade, "investicne skusenosti" cloveka, ktory je plateny bankou a kona teda hlavne v zaujme banky, su mi uplne ukradnute.

08.02.2019 | Pip-boy

Iste, 6-miestna suma, privátny bankár, jasne. Skús si ešte raz prečítať to, čo ti písal Emasculate, bavíme sa o účte, ktorý samotný stojí tisícku ročne, jo?

08.02.2019 | martin33

Tisicku rocne za ucet zaplati len nadejny pacient psychiatrickej liecebne.

09.02.2019 | shaggy

Alebo ten, čo nemá na účte 6 miestnu sumu... vo Forintoch.
Nie, vážne. Ak máš 6 miestnú sumu na účte a nikde inde, tak nie si cieľovka pre privátneho bankára.
Ak máš na účte 6 miestnu sumu a je to iba zlomok toho, čo máš inde (ako by to pri tej sume malo byť), tak si samozrejme cieľovka pre privátneho bankára. Otázne je, prečo potom chodíš do práce a prečo sa tu s nami vybavuješ? :)

08.02.2019 | oko

namixovat si vlastny “investicny certifikat” za 30 000€?
za cenu osobneho auta si klient tejto “inovativnej” banky namiesa asi tak korporatne dlhopisy penty a j&t.
to verim, ze sa banke oplati takto skasnut aj cast strednej vrstvy... pod hrdym marketingovym sloganom “privatbanking”

08.02.2019 | Mati Hrnec

Privatne bankovnictvo pre mna nema ziadnu pridanu hodnotu...su to len naskrobeny pani v oblekoch tvariaci saa dolezito ponukajuc retailove korporatne dlhopisy ci zmenkovy program za smiesne uroky... vlastne napady ci zaujimave investicne tipy od nich neocakavjte...

Ja som svojmu musel vysvetlovat vyhody investovania do bezkuponoveho dlhopisu z hladiska dani... priemerne zhodnotenia klientskych uctov su mizerne radovo v 3-4 % p.a. rocne pred zdanenim... na takuto performance nepotrebujete privatne bankovnictvo...ale banka z hladiska struktury poplatkov ano :-D

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.