Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Dominik Hrbatý cez deň trénuje, po večeroch investuje a podniká

29.12.2019 | Ivan Haluza

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

29.12.2019 | cimro

A čo robí v noci,nám nepoviete?

29.12.2019 | zajo-

Sníva sa mu o peňázoch...

30.12.2019 | chronos88sk

Stavkuje...

29.12.2019 | salamoon

kazdy sportovec-zbohatlik nedojaci este rentu v nehnutelnostiach, nech sa hlasi u sudruha Zincicu.. takychto podnikatelov potrebujeme vazne ako sol, inak budeme Nemecko dobiehat dalsich 1,500r..

30.12.2019 | EuroSMS

K tomu este dodajme: “ Dajte deti na tenis!”. Individualne treningy v podani byvalych hviezd nasho tenisu neodfinancuje ani Klizan, pretoze nedostane adekvatnu pridanu hodnotu v porovnani s nakladmi. Pokial je nastaveny jediny ciel - vytiahnut peniaze - a to evidentne je, aktivita je kratkozraka, primitivna a nevedie nikam. Rozhodne nerozvija sport. Zapadni bratia maju vo Wta osem hracok v prvej stovke. My ako podporujeme talenty?

30.12.2019 | Money

a potom tie talenty ako podakovanie štátu, majú danovú rezidenciu v Monaku, ale od nového zákona, kedy sa berie do úvahy bydlisko nie trvalý pobyt si preniesli danovú rezidenciu do Emirátov, lebo tam je 0% dan z príjmu fyzických osob. Alebo SAGAN sa pre danovú istotu radšej rozviedol.

https://www.zakonyp...
§ 2
Základné pojmy
Na účely tohto zákona sa rozumie


d) daňovníkom s neobmedzenou daňovou povinnosťou

1. fyzická osoba, ktorá má na území Slovenskej republiky trvalý pobyt,1a) bydlisko alebo sa tu obvykle zdržiava, pričom

1a. fyzická osoba má na území Slovenskej republiky bydlisko, ak má možnosť ubytovania, ktoré neslúži len na príležitostné ubytovanie, a so zreteľom na všetky súvisiace skutočnosti a okolnosti vrátane osobných väzieb a ekonomických väzieb fyzickej osoby k územiu Slovenskej republiky je zrejmý zámer fyzickej osoby sa v tomto bydlisku trvale zdržiavať,

Tenis je tak pekný pre relax, ale tie 2 turnaje, čo sú tu v SR ekonomiku SR nepodporia.
Ako to povedala nedávno nemenovaná tenistka - 1000.hráč v rebríčku ATP má je ziskom skoro zam-c, na rozdiel od 1000.hráča vo futbale.

30.12.2019 | Andrej_sk

A co s tym ma Hrbaty?? Obrat sa na ministerstvo skolstva, pod ktore sport patri, na vladnu koaliciu, ktora peniaze rozdava, ci na pana doktora Fica, ltory veselo financuje stavby hokejovych a futbalovych stadionov.

30.12.2019 | Money

Dominik Hrbatý cez deň trénuje, po večeroch investuje a podniká. Ked som mal 19 rokov, tak možno vtedy na také vety som veril. Kvalita a kvantita. Len aby to nebolo iba predražené.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.