Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Keď máte problém s chrbtom a skončíte u kozmetičky

02.03.2019 | Mária Hunková

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

02.03.2019 | risototh

baleontológia? nemala to byt balneologia?

02.03.2019 | Emasculate

Zufaly clanok o tom kolko ludi parazituje alebo by chcelo parazitovat, alebo uz parazituje ale chcelo by parazitovat este viac na praci fyzioterapeuta.

Dobry terapeut nieje je ten s certifikatom od nejakej vypalnickej parazitujucej mikimaus komory ktora jeho meno zverejni len ked si doplati. Ani ten co ma tri sprchy namiesto dvoch. Ani ten co ho odporuci niekto s doktoratom v blate. Dobry terapeur je ten co cloveku pomoze. A to zisti az ked si ho vyskusa. A nic z tohto ta tragikomicka polemika na ktorej stavia tento pochybny clanok nezmeni.

Na konci dna si treba uvedomit, ze uspech akejkolvek fyzioterapie je asi tak na 10 percent zavisly na terapeutovi, 90 percent na pacientovi.

02.03.2019 | OliWer1

Súhlasím. Ľudia si však myslia, že fyzioterapeut mávne čarovným prútikom, trikrát zatlačí konečník a pacient vychádza zdravší ako keď sa narodil. Neuvedomujú si, že ak si roky prznili zdravie, potrvá aspoň polovicu toho času to napraviť. A každodenné cvičenie.

02.03.2019 | Andrej_sk

... alebo si otvoriť vlastné zdravotnícke zariadenie na základe povolenia vyššieho územného celku. To získa, ak splní materiálno-technické a personálne požiadavky....
Toto je riadna scifi alebo nejaky filantrop. Pretoze nie je sanca, aby sa svojou pracou uzivil. Ak by dal realne ceny, adekvatne jeho nakladom a casovej prace odvedenej na klientovi plus nejaky ten zisk, malokto ich zaplati a urcite nie dostocny picet kluentov, aby mu vytvorili pravidelny prijem. Pritom fyzioterapeuti tu chybaju ako sol.
A ak patri pod nejaku rehabilitacnu ambulanciu, ktora ide cez poistovne, tak to tiez nie je riesenie, pretoze manualna praca s pacientom, co je gro prace fyzioterapeuta, je najslabsie ohodnotena. A tak musia ambulancie zarabat na obstrekoch, magnetoch, elektroliecbe, kde pimer casovej narocnosti k bodovemu ohodnoteniu zachranuje ambulancie.
A to nehovorim o dobach cakania na specialistu a na rehabilitaciu. Na co sa tu hrame??
http://www.tvnoviny...

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.