Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pán premiér, vy smrteľne žartujete

28.02.2019 | Marián Leško

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

27.02.2019 | katarina707

boze,už nech tí farmári urobia generálny strajk a my sa radi pridáme,lebo cloveku je na vracanie,kazdý predsa vie,ze danová kontrola "vždy"musí nieco najsť,a ked sa budú dore vrtať,tak vám vyhodia kopec vecí z nakladov a je nutné dodanenie,ale ani oni sami nevedia,ci to tak je skutocneje OK.

28.02.2019 | MG151

Pán Leško, klobúk dolu, veľmi trefne napísané. Na Slovensku je životne nutné poskytovať národu takéto repetitorium, pretože v takom množstve nových káuz sa na tie staré už zabúda, čo sa môže pri voľbách vypomstiť. A pritom každá z tých starších káuz si zaslúži samostatné ocenenie vo forme počtu rokov za mrežami pre jej "protagonistov". Až teraz mi zaplo, či si pán poslanec Fico tú nočnú smenu v lisovni náhodou len neskúšal kvôli budúcej voľbe zamestnania v base ....

28.02.2019 | Roman Kanala

Pridávam sa, veľmi dobre vysvetlené.

Toho článku je na eTrende škoda, lebo ten číta málo ľudí a tí sú skôr inteligentnejší. Toto by malo byť ako rozprávka na dobrú noc pre dunčov. Keď už nevedia premýšľať sami, aby to mali na tácke hotové.

28.02.2019 | IvanPe

Pripajam sa.

28.02.2019 | LPB

+

28.02.2019 | PeterKN

Pán Leško,
Dobrý článok,trefné zhrnutie.

28.02.2019 | marek_xara

Svého času: http://bit.ly/2EIaIqS ve Francii kropili facádu tuším parlementu hnojem. Zbytečně. Já jsem si říkal. MĚLI TO OTOČIT. Směrem k těm lidem. Třeba by jim to konečně DOŠLO. A probudili se.
"Knock, knock .... "

01.03.2019 | Sobansky

Pekne zhrnuté. A možno aj pre ten fakt, že si z nás SMER-SD robí posmech pomaly každým dňom svojho fungovania v politike, má ĽSNS už vyše 11 percent. Naozaj parádna hrádza proti extrémizmu...

01.03.2019 | fedormaker

Kto skríkne prvý? Kráľ je nahý!

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.