Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Priamy útok 
na Apple aj Huawei
. Samsung ukázal najnovšiu vlajkovú loď

03.03.2019, 09:55 | Marián Biel | © 2019 News and Media Holding

Kto by bol povedal, že je to už desať rokov, odkedy Samsung predstavil rad smartfónov Galaxy S. Niektoré z nich zamiešali karty na trhu chytrých mobilov, iné boli skôr štandardnou evolúciou. Po krátkom osobnom stretnutí s novinkou je ťažké povedať, do ktorej skupiny bude patriť Galaxy S10. Ale pomôcť mu stať sa hitom môže aj fakt, že bude dostupný až v troch edíciách, s rozličným kúpnym potenciálom. 


 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Enjoy

Samsung Galaxy S10 je s rozmermi 150 x 70 x 7,8 mm takmer rovnako veľký ako Galaxy S9. Vďaka ešte tenšiemu rámu má však väčší displej s uhlopriečkou až 6,1 palca. Hmotnosť je 157 gramov. 


Druhá verzia je Galaxy S10+, ktorá má uhlopriečku, rovnako ako napríklad Galaxy Note 9, až 6,4 palca. Oproti spomenutému súrodencovi je o pár milimetrov menšia. Dokonca je o niečo menšia aj ako 6,2-palcový Galaxy S9+. S10+ a má hmotnosť 175 gramov.


Zdroj: Samsung

Neprehliadnite

Otvor v obrazovke


Tieto výborné pomery plochy displeja a telefónu si vyžiadali malú daň. Samsung si pre predné senzory a fotoaparáty nevybral výrez, ale dieru. V pravom hornom rohu je pri Galaxy S10 jeden a pri S10+ dvojica objektívov. Pri Galaxy S10+ je už poriadne viditeľný. Navyše výrobca nepribalil žiadnu možnosť softvérovo tieto diery schovať. Jednoducho si budete musieť zvyknúť.


Galaxy S10 už má čítačku odtlačkov prstov rovno

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Enjoy

Tagy Android, Apple, Galaxy S10, Huawei, Samsung

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.