Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Šéf združenia obchodníkov: Regulácia áno, ale realizovateľná

05.03.2019 | Marek Legéň

Diskusia (1 reakcia) Pravidlá diskusie

05.03.2019 | HlasNaHlas

To, čo robí Danko, je normálne clo na výrobky vyrobené mimo Slovenska. Dôsledkom bude, že , tie budú drahšie a obchody budú prázdnejšie, pretože slovač si sama nedokáže vyrobiť dosť potravína a jesť každý deň iba mlieko s chlebom a občas si dať vychidnuté kura so sklovesnkých chovov považujem za návrat do časov socializu, kde sa pomamranče predávali "pod pultom", t. j. nepredávali sa bežnej verejnosti, ale sa odkladali pre známych a ich známych, čím z odkladania topvaru vznikalo nové platidlo a vzniikol čierny trh takmer so všetkým, čo ste potrebovali, ale najviac mäsom, ovocím a oblečením z dovoz, autami a elektronikou. Prosto so všetkým. A prisprostastý kapitán, čo bozkáva výložky, nás spolu so socanmi chcú presne tam dostať. Kde je teraz Venezuela.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.