Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Maroš Šefčovič ako doktor Brusel a pán Smer

07.03.2019 | Marián Leško

Diskusia (10 reakcií) Pravidlá diskusie

07.03.2019 | Emasculate

Sefcovic by podobne ako potkan prezil aj jadrove bombardovanie.

07.03.2019 | Roman Kanala

Toho človeka som pred dvomi rokmi spomenul v blogu

Upratovačkám nenecháte hovoriť do toho, čo máte robiť. Tak prečo to tolerovať politikom?
Smú politici robiť, čo chcú, alebo len to, k čomu dostali mandát? Smú medzinárodné organizácie usilovať o nadvládu nad členskými štátmi, alebo by mali len napĺňať mandát, kvôli ktorému vznikli?
16.05.2016
https://blog.etrend...

08.03.2019 | demo50

Danko môže robiť čo chce, má na to určite diagnózu, táto mu zaručuje beztrestnosť a nárok pobyt v zdravotníckom zariadení (neviem, či sa tam dá uplatniť zníženie základu dane o 50,- € ako v kúpeloch). Hranol k tomuto stavu tiež rýchle SMER-uje.

07.03.2019 | slobodný človek v rámci možností

Slovensku uz pomoze len postrek proti smerakom ;-)
A praskovaci letadlo :- D

07.03.2019 | zajo-

Falošné, afektované, umelé theátro a maximálne trápna fraška

08.03.2019 | lepardu

A navyše je srandovné, ako jeden absolvent KGB-áckeho hniezda (súdruh Kukan) podporuje toho druhého... Dúfam, že aj katolícka hierarchia sa bude za súdruh Maroška modliť, aby pretransformovaný katolík dosiahol taký istý výsledok v prvom kole ako Kukan.

08.03.2019 | Jozko Ferko

do Moskvy mohli ísť študovať len kádrové rezervy . Pre mladšie ročníky: musel byť komunista, jeho rodičia museli byť komunisti alebo ŠTB-áci a aj to nie radoví. Škola v Moskve je špičková. Jej absolventi sú šikovní, a hlavne BEZ CHRBTICE. Veľmi flexibilní- kam vietor tam plášť.Bohužiaľ pre Slovákov je to typický eurohujer ktorý háji iba záujmy zamestnávateľa t.j. EU komisie.Záujmy a starosti obyčajných ľudí sú mu ukradnuté tak ako každému smerákovi.

08.03.2019 | lepardu

Je to presne tak, ako píše Jozko Ferko. A aby sa nezabudlo, včerajšiu kampaň zabezpečovala súdruhovi Šefčovičovi J.E. arcibiskup Zvolenský (krycie meno Matuška), takže podpora od Flinstona (krycie meno Skopec) je medzi súdruhmi absolventami samozrejmosťou. Ako vraví klasik: Slováci a Slovensky toto ste chceli, aby cirkvi podporovali absolventa moskovskej školy? Chudák Ferko Mikloško, v týchto kruhoch sa (chvalabohu) nechytá...

08.03.2019 | chr

Ševčoviča som posledné roky vnímal ako dobrého eurokomisára , schopného obhajovať záujmy celej EU pred sektárskymi vojnami jednotlivých členov , hlavne tých z ostbloku. Aj keď niekedy bol viac fadný akoby sa žiadalo , predsa len to bolo v porovnaní toho čo zastával len okrajová vec. Ale toto čo predvádza v prezidentskej kampani len svedčí o jeho primitívnosti vo vzťahu ku slovákom. Vylievať kýble vymyslenej špiny na iných kandidátov , len aby upevnil svoju pozíciu to mi akosi nejde do jeho obrazu . Takže buď tak koná na pokyn niekoho napríklad hranola , čo ho v mojich očiach degraduje na úroveň kandidáta fašistu , alebo to svedčí o jeho sebeckosti , keď sa snaží za akúkoľvek cenu vyhrať a tým pádom sa degraduje na úroveň obyčajného podvodníka , ničím sa nelíšiaci od iných podvodníkov z hranol partaje. V každom prípade ma jeho sklamanie mrzí , lebo to mohol býť dobrý zastupca zlodejska na medzinárodnej úrovni a nie priemerný kandidát na prezidentské miesto. Počkáme a uvidíme ako to celé dopadne.

09.03.2019 | oko

“Má sklon veľa hovoriť a málo povedať, vyhýba sa tomu, aby zaujal k veciam jasné stanovisko, a prispôsobuje sa prostrediu.” ...existuju dve odlisne cesty uspesnej kariery. Sefcovic si vybral tuto, istejsiu a jednoduchsiu.
co ma vsak uplne dorazilo - a citam ze aj viacerych tu - je jeho (vyzera skor ako pacientova ficova) prezidentska kampan: nepodpise zrusenie obedov zadarmo, smazi rezne - zrejme na mariskovom oleji - s usmevom okolo pol hlavy a nakoniec s plnymi gatami nad “zmanipulovanymi” prieskumami preferencii zautoci na protikandidatku, ktora na priamu otazku priamo odpovie, ze by sa zaoberala amnestiou prezidenta. Prave on, ktory sa vzdy odmietal vyjadrit k otazke, ci by Fica vymenoval za ustavneho sudcu.
Fakt zostava len verit, ze sa ako eurokomisar sprava a vystupuje uplne inak. Tu si robi hanbu sam sebe, tam by robil hanbu nam.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.