Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Sieť s burgrami a dátový revolucionár. Toto sú top podnikatelia roka

V súťaži EY Začínajúci podnikateľ roka 2018 zvíťazila gastro firma Regal Burger a špeciálnu cenu poroty za prínos k transparentnosti podnikateľského prostredia si odniesol Filip Glasa, ktorý stojí za portálom Finstat.sk.

05.03.2019, 22:35 | Jozef Tvardzík | © 2019 News and Media Holding

  • Tlačiť
  • 4

Z malého stánku na hudobnom festivale sa Regal Burger vypracoval na reštauračnú sieť, ktorá má dnes deväť prevádzok na Slovensku a osem v Česku. „Niekoľko ďalších je tesne pred otvorením. Ak všetko pôjde podľa plánu, tento rok by sme mali otvoriť ďalších desať,“ vraví spolumajiteľ firmy Jozef Bardík.

V rokovaní sú tri lokality – Trenčín, Žilina a Košice. Okrem toho, v marci Regal Burger otvára pod sesterskou značkou Chuck&Frida prvú prevádzku vo Viedni.

Kvalita s rýchlosťou McDonald’s

Všetko sa začalo na festivale Pohoda, kde mal J. Bardík otvorenú kaviareň, ktorej výťažok šiel na podporu dvoch neziskových organizácií. V susednom stánku grilovali hamburgery bratranci Roman a Oto Kóňa. Zoznámili sa a ešte na Pohode sa dohodli, že založia bistro s kvalitnými burgrami v Bratislave.

Neprehliadnite

Po niekoľkých mesiacoch práce na brandingu, prestavbe prevádzky, doriešení dodávateľov otvorili v januári 2014 prvú prevádzku, bistro na Palackého ulici pri bratislavskej Redute. Bol to nečakaný úspech, lebo hneď v prvý deň mali dvakrát vypredané.

Neskôr, po odchode bratrancov Kóňovcov z firmy, vyvinuli J. Bardík a jeho bratanec Jozef Kuzma koncept burgrárne pre veľké obchodné centrá, ako sú Eurovea, Aupark a Avion. Ostali však verní aj 

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 4

Rubrika Podnikanie

Tagy EY Podnikateľ roka, finstat, Regal Burger