Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Sieť s burgrami a dátový revolucionár. Toto sú top podnikatelia roka

05.03.2019 | Jozef Tvardzík

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

06.03.2019 | Pip-boy

"Máme to uploadované na cloud, takže to vidíme cez mobil."
Síce im to trvá ~10 minút (čo teda ani zďaleka nie je porovnateľné s McD), ale oni to majú v cloude, takže cajk. Na druhej strane, asi by sa bez toho mobilu a cloudu nestali podnikateľom roka. Už len tá predstava, že sa podnikateľom roka stane nejaký reštauratér... wtf?! Ale v cloude a na mobile - to už je iná vec!

06.03.2019 | MyslimSiTo

Finstat na druhej strane je super a tu slo ocenenie na spravnu adresu! IMHO

07.03.2019 | kritik

Regal bol kedysi fajn, ale v poslednej dobe siel s kvalitou dole. Ale to je osud kazdeho takehoto projektu, ktory sa zameria na expanziu. Dokonca aj maso bolo naposledy na Palackeho take ... fasirkovite... Skoda.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.