Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Jednoduchá elegancia a ideál pre dvojicu. Pri Kamiqu zabudnete na predsudky

15.03.2020 | Filip Kadlečík

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

15.03.2020 | Staromestsky bonvian

Uzasny litrovy Kamiq.
Ebemci. S 5q manualom.
Sen kazdeho s Daciou Loggy.

15.03.2020 | Truhlik999

Asi tak.

Skoda chcala sa nepredáva a toto tiež nebude žiaden hit .

15.03.2020 | Roman Kanala

To je tak pre Frúzov. Oni majú radi podmotorizované fúriky.

16.03.2020 | rosma

Pochybujem o tom, pokiaľ tých "Frúzov" myslíš Francúzov. Vo Francúzsku jazdia väčšinovo úplne iné typy, ako je tento malý mestský crossover. Tam si za 2/3 ceny kúpia radšej Clio a 208 a urobia dobre. A hlavne tam auto neznamená pre bežných ľudí status. 20-ročné zaprášené a často poškodené autá tam nie sú vzácnosť. Podobne ako v Taliansku a Španielsku. Toto si skôr budú kupovať českí, rakúski, nemeckí, holandskí a slovenskí dôchodcovia.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.