Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Majestátne SUV Audi SQ7. Keď sa imidž snúbi s technológiou

22.03.2020

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

22.03.2020 | Roman Kanala

Zaostalé, predpotopné vozítko. Elektrifikácia žiadna. Lexus RX350 prišiel v 2003, RX450 v 2009. Teraz sa vyrába 4. generácia, prichádza 5. O rok neskôr v 2010 prišlo Porhe s modelom Cayenne Hybrid. Vtedy v 2009-2010 bol aj BMW X6 hybrid, ktorý bol najsilnejším hybridným SUV, ale bol ťažký, drahý a neujal sa.

Nemci zaostávajú v hybridných technológiách dobrých 10 rokov a bude ťažké to dohnať.

22.03.2020 | Staromestsky bonvian

Zaplatpanboh, ze mozes mas stale silny diesel, ktory ide.

22.03.2020 | shaggy

Dizajn tohto auta je zaostalý. Ale jediná vec, ktorá nie je zaostalá, je pohon. Neekologický elektrický pohon s nedostatočným dojazdom by som chápal v 90tych rokoch. O 30 rokov neskôr tu nemá čo hľadať.

22.03.2020 | Staromestsky bonvian

Dizajn som nespominal. Motor to na rozdiel od toho co pise Roman ma.

23.03.2020 | Roman Kanala

V meste má také ťažké auto katastrofálnu spotrebu a emisie. Do mesta treba hybrid, aby v zápchach motor nebežal a aby sa aspoň časť energie pri brzdení zachovala v baterkách alebo stlačenom vzduchu alebo v zotrvačníku.

24.03.2020 | shaggy

Ja som reagoval na Kanalu, nie na teba :)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.