Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Výrobcovia slovenskej legendy majú svetové ambície

25.03.2020 | Veronika Rajničová

Diskusia (1 reakcia) Pravidlá diskusie

26.03.2020 | mam_rad_jablka

Mám rád firmu, lebo je slovenská, drží si kvalitu a snaží sa. Nie sú s ňou spojené škandály.

Vrátim sa k Vám ako spotrebiteľ v momente, že mi vytvoríte keksy bez palmového tuku, či to je alebo nie je módne, nechcem, nekupujem.

Chýbajú mi maslové sušienky. Zo skutočného masla, nie aróma. Priplatím si. Potom môžete vytvoriť sušienky aké na náš trh Poliaci dovážajú v kilotonách - obyčajné sušienkové koláče v krabiciach po kile/pol kile. Jeden čas som videl, že v Poľsku predávate citrónovú horalku (tuším). Áno mám záujem o inovácie tradičných výrobkov. Tak držím palce.

Oblátky sú chrumkavejšie, to je pravda, všimol som si... myslel som, že len som jedol čerstvejšie keksy.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.