Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kočner a jeho susedia. Ako Donovaly prilákali kšefty a domácu „smotánku“

27.01.2020 | Vladimíra Púpavová

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

24.01.2020 | Samko77

Dobry clanok.
Je smutne citat ako sa zo Slovenska stala bananova republika.

27.01.2020 | Runforfun

Preto Donovaly obchádzam ako sa dá. Stretávať tupé ksichty z plastickej chrirugie s top outfite so psíkom na ruke nepotrebujem. Pre Donovaly zavreli LIptovske Revúce kde bola dobrá lyžovačka.

27.01.2020 | enko

chcelo by to kompletny zoznam Kocnerovych ubytovacich aktivit, aby ludia vedeli kam nechodit (teda aspon ti, ktorym na tom zalezi)

27.01.2020 | citatelTrendu

To je niečo podobné ako Mečiarov hotel Baračka v Trenčianskych Tepliciach. Bola som tam pár rokov dozadu a keď som zistila kto ho vlastní skoro ma porazilo od jedu. Toho smrada som ešte podporila svojimi peniazmi. Veru by nejaký zoznam nehnuteľností patriaci politikom a spriazneným osobám bodol.

27.01.2020 | bluehen

Nechapem zmyslu takeho turistickeho centra. Ludoprazdne, nuda, zjazdovky priemer, zaujimavejsie turisticke chodniky hodiny daleko. O par desiatok km dalej su daleko zauimavejsie centra leto ci zima.

27.01.2020 | čézare

asi takto pre turistu, pre particku co tam kseftovala to bolo super ziadny svedkovia a pekne v klude a nie daleko od BA ...

28.01.2020 | atko

Chce se mi zvracet

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.