Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kam sa podeli všetci Kočnerovi kamoši

27.01.2020, 05:04 | Peter Kapitán | © 2020 News and Media Holding

Názor | Kedysi bol Marian Kočner stredobodom pozornosti a mal množstvo vplyvných kamarátov. Dnes mu už nezostal skoro žiaden.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika

Editoriál

kapitan peter komentar

Dnes je to už ikonická séria fotografií. Na jednej sa vyníma modelka Adriana Sklenaříková, oproti nej sedí Václav Mika, za ňou stojí Boris Kollár. Vedľa neho je Monika Beňová a v spoločenskej miestnosti chaty na Donovaloch sa nachádza aj Fedor Flašík.

S priateľmi sa výborne zabáva aj podnikateľ, ktorý bol v tom čase na vrchole. Jeho „biznisu“ sa darilo, mal kontakty medzi vplyvnými ľuďmi, uvažoval, že by sa chcel stať primátorom Bratislavy. Píše sa rok 2005 a Marian Kočner sa pohybuje medzi slovenskou smotánkou. Patrí mu celý svet. Teda aspoň si to myslí.

Neprehliadnite

O pätnásť rokov neskôr M. Kočner tiež sedí v miestnosti. Takisto je obklopený ľuďmi a bez akýchkoľvek pochybností je stredobodom debaty. Ľudí, ktorí sú okolo neho, však len ťažko môže nazvať priateľmi. Majú automatické pušky, nepriestrelné vesty a kukly.

Takmer všetci priatelia ho opustili. Prekročil

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

 • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
 • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
 • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

 • Tlačiť
 • 0

Rubrika Editoriál

Tagy Donovaly, Marian Kočner, Názory, Peter Tóth, vražda, vražda Jána Kuciaka

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.