Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Crème de la crème francúzskych áut

02.02.2020 | Filip Kadlečík

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

02.02.2020 | HitMe

Heh, toto je skor creme de la creme uplatneho zurnalizmu.

By ma zaujimalo ako sa cisti ten plyš na palubnej doske. Auto na fotkach je predpokladam nove, a uz je cele zayebane. Toto nie len ze bude mat nizku resell value, toto budu sunty ktore nepredate. Pretoze nikto normalny nekupi takyto pouzity barbie doll house kde bude vidiet kazdu rozliatu kavu a obtretu bagetu. Rozum sa zastavuje.

02.02.2020 | dmm

rozliatu kavu, bagetu? to nieje dodavka, normalne sa clovek zastavi najest v restauracii a nepotrebuje davat jedlo na palubnu dosku

02.02.2020 | enko

toto cudo patri pod peugeot?

03.02.2020 | shaggy

DS je Citroen. Takže áno, patrí to pod PSA.

04.02.2020 | Morris

pekné auto, ktorého hodnota pre užívateľa je 25-28tis €.
Za toľko sa to aj bude predávať (kupujúci sa musí uzrozumieť s tým, že poistenie bude platiť zo sumy 52k€....)

A ak reálna cena taká nebude, potom sa nieto čo čudovať, ak predajú závratných 20tis ks, ako za im podarilo predať C6 - za 8 rokov. Áno, 2500ks ročne _celosvetovo_
Niet divu, že servisy také autá nevedia udržať v chode, keď s tým nemajú žiadne skúsenosti.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.