Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zbaviť sa dlhov a začať od nuly. Bankroty zneužívajú podvodníci

19.02.2020 | Zuzana Kullová

Diskusia (1 reakcia) Pravidlá diskusie

19.02.2020 | A.Č.

Väčšina dlžníkov si môže sama za svoje problémy svojím nesebakritickým rozhodnutím, berú si finančné záväzky bezhlavo a nad svoje možnosti ..sú prípady, že úvery používajú na nakupovanie značkového oblečenia, áut, exotických dovoleniek atď. lebo chcú byť VIP. Žijú si nad pomery...bohužiaľ potom nemajú z čoho splácať bankám, leasingovkám, nebankovkám, mobilním operátorom a pod.
Je veľká chyba bánk a nebankových subjektov, že si nepreverujú dôsledne fin.vymožiteľnosť od takýchto osôb...celý systém by mal byť poriadne prepojený..a pokiaľ si takáto spoločnosť neoverí , tak nech si to splácajú za nich sami, zamestnanci, ktorí poskytli tieto úvery...lenže , čo banky a pod.zvýšia poplatky a splácame to všetci tí, ktorí poctivo si svoje dlhy platíme...
Zatiaľ čo podaktorí v bankrote sa rozvážajú v limuzínach naďalej, ..vyhýbajú sa práci atď.
Celý systém bankrotov iba napomáha práve nepoctivým ...možno na pár výnimiek..

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.