Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Marketér: Truban s Kiskom sú slabí lídri. Matovičov gerilový marketing funguje

26.02.2020 | Tomáš Zemko

Diskusia (12 reakcií) Pravidlá diskusie

27.02.2020 | Ivan475

no ja by som to takto vedecky nerozoberal, že ten kto ukazuje, že je viac za ľudí a načúva im.. v populistickej politike je populárnejší ten kto viac rozhadzuje rukami a víri vodu okolo seba.. aj to plešaté decko od jožka mrkvičku naháňalo viac hlasov strane, keď vyhukoval s 20timi buzikamošmi na stanici na bezbrannú rodinu, než teraz keď sa snaží hrať na politika..
keď ťa prestane byť vidno, v dnešnej politike končíš..

27.02.2020 | dbsk

dobry rozhovor, pacil sa mi, palec hore!

27.02.2020 | chr

Marketér tiež musí ctiť základný zákon demokracie . Posudzujme činy nie sľuby. Nemôže vyhlasiť o Trubanovi a Kiskovi , že sú slabí lídri. Lebo jednak to nie je pravda ( Týto ľudia niečo v živote dokázali) a ja to chápem ako predvolebnú kampaň v zmysle Goebelsovskej doktríny o 100x opakovanej lži , ktorú hranol partaj prebrala od mečiara a používa od samého začiatku , ako sa zrodila . Takže počkajme ako dopadnú voľby , kto zostaví vládu , čo počas volebného obdobia dosiahne a potom chváľme alebo kritizujme. Nevkladajme ľudom do úst slová , ktoré nikdy nepovedali a nesúďme ich za činy , ktoré nespravili . Skúsme byť aspoň v túto dobu normálnejší a pozerajme na svet triezvymi očami. Počkáme a uvidíme či činy ľudí dosiahli naše očakávania.

27.02.2020 | Rakosnik

Nepopieram, že Kiska a Truban niečo v živote dokázali. Ale myslím si, že riadenie vlastnej firmy a byť lídrom politickej strany je trošku iné. Sledoval som včerajšiu politickú debatu a nemal som z nich vôbec dobrý dojem. Pôsobili dosť neprofesionálne. Prekvapuje ma prečo vôbec idú do politiky.
Ale ako vravíte, počkajme a uvidíme.
Za mňa článok veľmi dobrý, 9/10.

27.02.2020 | chr

.... a zabudol som hodnotenie . Dávam článku 3- ....

27.02.2020 | A.Č.

výstižné zhodnotenie politickej scény a politikov

27.02.2020 | muchomuurka

Ide o to, či občania chcú mať za svojich predstaviteľov ľudí, ktorí niečo reálne dokázali a o niečo sa pričinili (slovo strana dostáva konečne svojmu zmyslu, pretože zoskupuje mnohých odborníkov a nestojí na jednom marketingovo zdatnom spasiteľovi) alebo krikľúňov, ktorých počuť ale s minimálnymi reálnymi výsledkami ("strana" jedného človeka).

Plebs si prvoplánovo vyberá zabávačov, málokedy ocení mravčiu prácu vďaka ktorej sa majú lepšie, a preto to potom v krajine i tak vyzerá. Každopádne tento víkend plánujem ísť voliť.

27.02.2020 | PeterKN

+++

28.02.2020 | cimro

Vtip týžda-odbormíci v stranách.Zabávači a kriklúni,tak isto vieme, kde ich je najviac.Bude ešte veselo.

28.02.2020 | muchomuurka

cimro - Odporúčam vykuknúť z vlastnej bubliny a poobzerať sa, nielen ostrostrieľať dojmy od prijímača. Momentálne je z čoho vyberať, nehľadá sa predsa sobášny partner na doživotie ale osoby s potenciálom vyriešiť problémy tejto krajiny.

02.03.2020 | nicco

Citam po volbacha v podstate sa to potvrdilo. "Obycajni ludia" z ulice maju pocit, ze budu vladnut a slabi lidri zlyhali.

Nájdi vydanie

Výhody pre predplatiteľov TRENDU

 1. Zľavy

 2. Online služby

 3. TREND do tabletu

  • Aktuálny TREND aj archívne vydania na stiahnutie do aplikácií pre iOS/Android
 4. Ďalšie výhody

  • Doručenie do piatku vo Vašej schránke
  • Kedykoľvek si môžete zmeniť doručovaciu adresu
  • Kedykoľvek môžete prerušiť predplatné na ľubovoľný čas a neskôr si ho obnoviť

Všeobecné obchodné podmienky pre predplatné
Kontakt:
(02) 3215 3121-2, trendpredplatne@newsandmedia.sk

Darovací list na stiahnutie

Knihy a digitálne médiá

Tituly v našej ponuke máme na sklade a predplatitelia TRENDU si ich môžu objednať so zľavou. Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10 až 20-percentnú zľavu.

Prečo Dobré zmluvy

Naozaj sa dá spoľahnúť na vzory zadarmo stiahnuté z webu? Neznámeho pôvodu a niekoľko rokov staré? Dobré zmluvy prinášajú viac ako 150 aktuálnych vzorových dokumentov. Všetky sú overené advokátskou kanceláriou:

Ak ste predplatiteľ TRENDU, nezabudnite sa pred objednaním prihlásiť. Automaticky dostanete 10-percentnú zľavu. Pozrite si aj dokumenty na bezplatné stiahnutie.

Daňové vzory a judikáty

Daňové vzory obsahujú vzory 60 najčastejšie používaných dokumentov v daňovom konaní (komunikácii s daňovými úradmi), Daňové judikáty 40 reálnych judikátov z daňového práva s odborným komentárom. Vychádzajú z praxe skúseného daňového právnika - ich autorom je advokát JUDr. Patrik Benčík, ktorý má za sebou viac ako 100 daňových súdnych sporov. Niekoľko rokov pracoval ako právnik na vtedajšom Daňovom riaditeľstve SR, je autorom a spoluautorom viacerých odborných publikácií z oblasti daňového práva.