Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ekonomika: Barometer

Čebík

Erik Čebík
konateľ | Datatree, s.r.o., Bratislava

Otázka Odpoveď Komentár

Považujete návrh koalície na riešenie vnútropolitickej krízy vymenovaním novej vlády bez R. Fica a R. Kaliňáka za dostatočný?

19.03.2018

Rozhodne nie

Mal by podľa vás štát podnikateľom kompenzovať škody, ktoré vznikli zlou komunikáciou vlády o prelomení elektronického podpisu?

30.10.2017

rozhodne áno

Ako by ste zhodnotili pôsobenie ministerky spravodlivosti Lucie Žitňanskej vo vláde?

05.12.2016

negatívne P. Žitňanská sa nemala nikdy stať súčasťou tejto vlády. Jej aktuálne pôsobonie sa javí "koalične umravnené".
P. Žitňanská sa nemala nikdy stať súčasťou tejto vlády. Jej aktuálne pôsobonie sa javí "koalične umravnené".

Ako vnímate výhru Donalda Trumpa v prezidentských voľbách v USA?

14.11.2016

negatívne Vitaztvo ego maniaka Trumpa postavene na podnecovani primitivnych pudov nevesti nic dobre. Je to vsak obrovsky zdvihnuty prst pre existujuce 'establismenty', ktore veselo ignoruju svojich volicov.
Vitaztvo ego maniaka Trumpa postavene na podnecovani primitivnych pudov nevesti nic dobre. Je to vsak obrovsky zdvihnuty prst pre existujuce 'establismenty', ktore veselo ignoruju svojich volicov.

Mal by sa Ivan Mikloš vrátiť do slovenskej politiky a aktívne sa zapojiť do verejného života?

07.11.2016

Áno, ale nie priamo do politiky, ako reformátor alebo poradca existujúcej alebo novej strany Ivan Miklos ma rozhodne skusenosti (expertiza, schopnost postavit relevantny tim, politicky proces) ,ktore aktualnemu stavu dokazu pomoct.
Ivan Miklos ma rozhodne skusenosti (expertiza, schopnost postavit relevantny tim, politicky proces) ,ktore aktualnemu stavu dokazu pomoct.

Myslíte si, že Slovensko môže byť modernou a dobre fungujúcou krajinou pre všetkých občanov?

31.10.2016

rozhodne áno Slovensko ma k tomu vsetky predpoklady - sikovnych, jazykovo zdatnych (najma mladych) a pracovitych ludi. Pritomnost servisnych centier pre globalne spolocnosti (Dell, IBM, AT&T, Swiss RE,...) to len potvrdzuje. Je vsak neuveritelne ako nekompetentne je tento stat manazovany.
Slovensko ma k tomu vsetky predpoklady - sikovnych, jazykovo zdatnych (najma mladych) a pracovitych ludi. Pritomnost servisnych centier pre globalne spolocnosti (Dell, IBM, AT&T, Swiss RE,...) to len potvrdzuje. Je vsak neuveritelne ako nekompetentne je tento stat manazovany.