Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ekonomika: Barometer

Le Gall Maláková

Martine Le Gall Maláková
konateľka | Electrik, s.r.o., Bratislava

Otázka Odpoveď Komentár

Máte pocit, že máte dostatočné informácie o kandidátoch a priebehu komunálnych volieb?

05.11.2018

rozhodne nie

Myslíte si, že by Hornonitrianske bane Prievidza mali s ťažbou uhlia skončiť čo najskôr?

22.01.2018

rozhodne áno Je to čisto dotované nie len od štátu, ale aj od firiem cez cenu elektrickej energie a pritom je nedostatok pracovnej sily na trhu a bane nie sú ekologickým zdrojom energie a ešte to aj negatívne ovplyvňuje obyvateľov celého okolia.
Je to čisto dotované nie len od štátu, ale aj od firiem cez cenu elektrickej energie a pritom je nedostatok pracovnej sily na trhu a bane nie sú ekologickým zdrojom energie a ešte to aj negatívne ovplyvňuje obyvateľov celého okolia.

Ste za to, aby štát investoval do ciest prvej triedy namiesto do drahých diaľnic?

27.11.2017

skôr nie Myslím si, že krajina ako Slovensko potrebuje a zaslúži si diaľnice.
Myslím si, že krajina ako Slovensko potrebuje a zaslúži si diaľnice.

Má podľa vás Slovensko na to, aby raz ekonomicky dobehlo vyspelé európske krajiny?

20.11.2017

Určite áno Určite áno, pokým využije správne všetky možnosti, ktoré sa mu ponúkajú. A to sú hlavne investície do výskumu a vývoja a inovácií. Zreformovať školstvo, znížiť regionálne rozdiely a konečne splniť sľuby ohľadne infraštruktúry.
Určite áno, pokým využije správne všetky možnosti, ktoré sa mu ponúkajú. A to sú hlavne investície do výskumu a vývoja a inovácií. Zreformovať školstvo, znížiť regionálne rozdiely a konečne splniť sľuby ohľadne infraštruktúry.