Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ekonomika: Barometer

Huttová

Darina Huttová
generálna tajomníčka | Asociácie finančných sprostredkovateľov a finančných poradcov (AFISP)

Otázka Odpoveď Komentár

V marci si Slováci budú voliť prezidenta. Na základe čoho si vyberiete svojho favorita? Budete sa rozhodovať aj podľa výsledkov predvolebných prieskumov?

04.02.2019

rozhodne nie Budem voliť kandidáta, o ktorého morálnych hodnotách a charaktere nie sú žiadne pochybnosti.
Budem voliť kandidáta, o ktorého morálnych hodnotách a charaktere nie sú žiadne pochybnosti.

Máte pocit, že sa tento rok posunulo Slovensko ďalej z hľadiska budovania uvedomelej občianskej spoločnosti a silnejšieho právneho štátu?

17.12.2018

rozhodne áno Občianska spoločnosť je schopná reagovať na neprípustné správanie sa osôb pri výkone moci a prispieva k verejnej kontrole fungovania štátneho mechanizmu, ktorá je bezvýhradne neopomenuteľná a potrebná, ak svoj štát chceme skutočne nazvať právnym.
Občianska spoločnosť je schopná reagovať na neprípustné správanie sa osôb pri výkone moci a prispieva k verejnej kontrole fungovania štátneho mechanizmu, ktorá je bezvýhradne neopomenuteľná a potrebná, ak svoj štát chceme skutočne nazvať právnym.

Ste spokojní so zložením novej vlády, na ktorej sa dohodli prezident Andrej Kiska a Peter Pellegrini?

26.03.2018

rozhodne nie

Motivujete zamestnancov, aby v prípade choroby (chrípka) ostali doma a nenakazili ostatných na pracovisku?

19.02.2018

rozhodne áno Je to vhodné aj z hľadiska ochrany zdravia zamestnancov. V prípade čiastočnej schopnosti pracovať umožňujeme prácu doma, čím nie je narušený ani príjem zamestnanca.
Je to vhodné aj z hľadiska ochrany zdravia zamestnancov. V prípade čiastočnej schopnosti pracovať umožňujeme prácu doma, čím nie je narušený ani príjem zamestnanca.

Myslíte si, že racionalizácia siete nemocníc je správna cesta k skvalitneniu zdravotníctva?

12.02.2018

skôr áno Racionalizácia siete nemocníc musí zodpovedať potrebám pacientov, potrebám dostupnosti kvalitných moderných diagnostických pracovísk, zdravotnému stavu obyvateľstva a dostupnosti nemocníc a ich výkonov v priestore a čase.
Racionalizácia siete nemocníc musí zodpovedať potrebám pacientov, potrebám dostupnosti kvalitných moderných diagnostických pracovísk, zdravotnému stavu obyvateľstva a dostupnosti nemocníc a ich výkonov v priestore a čase.