Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ekonomika: Barometer

Michal

Martin Michal
riaditeľ | RENOMIA, s.r.o., Bratislava

Otázka Odpoveď Komentár

Myslíte si, že odporúčania existujúcich zamestnancov (referral programy) môžu byť prínosné pre vašu firmu pri nábore nových pracovníkov?

06.08.2018

rozhodne áno V poisťovníctve je veľmi dôležitá dôveryhodnosť a dobrá povesť. Známku dobrej firmy a spätnú väzbu nám dávajú predovšetkým naši verní klienti, kolegovia a partneri. V roku 2017 bolo v RENOMIA vďaka refferal programu prijatých viac ako 30 % nových spolupracovníkov. Kolegovia odporúčajú známych a kamarátov, o ktorých vedia, že by mohli byť pre RENOMIA prínosom, za čo ich aj finančne odmeňujeme. Vďaka našim kolegom získajú kandidáti informácie o spoločnosti, firemnej kultúre a spokojnosť našich zamestnancov je pre nich hlavným argumentom, prečo rozšíriť tím RENOMIA. Referral program je jedným zo zdrojov, ktorý pri nábore nových kolegov využívame. Považujeme ho za veľmi prínosný.
V poisťovníctve je veľmi dôležitá dôveryhodnosť a dobrá povesť. Známku dobrej firmy a spätnú väzbu nám dávajú predovšetkým naši verní klienti, kolegovia a partneri. V roku 2017 bolo v RENOMIA vďaka refferal programu prijatých viac ako 30 % nových spolupracovníkov. Kolegovia odporúčajú známych a kamarátov, o ktorých vedia, že by mohli byť pre RENOMIA prínosom, za čo ich aj finančne odmeňujeme. Vďaka našim kolegom získajú kandidáti informácie o spoločnosti, firemnej kultúre a spokojnosť našich zamestnancov je pre nich hlavným argumentom, prečo rozšíriť tím RENOMIA. Referral program je jedným zo zdrojov, ktorý pri nábore nových kolegov využívame. Považujeme ho za veľmi prínosný.