Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ekonomika: Barometer

Malček

Roman Malček
majiteľ | Redox, s.r.o.

Otázka Odpoveď Komentár

Na súdoch sa v budúcom roku zastaví veľká časť exekúcií starších ako päť rokov. Považujte tento krok za správny?

02.09.2019

rozhodne nie Odmietanie prijatia zodpovednosti za dôsledky vlastného konania je slovenská narodná vlastnost.A nové zákonné opatrenie na tom nič nezmení.
Odmietanie prijatia zodpovednosti za dôsledky vlastného konania je slovenská narodná vlastnost.A nové zákonné opatrenie na tom nič nezmení.

Na slovenskom bankovom trhu panuje až príliš široká konkurencia. Pociťujete to na lepšej kvalite služieb?

26.08.2019

Rozhodne nie Banky sa spravaju stale rovnako.Tlačia vam ponuku úveru ked ho nepotrebujete ,naopak,keď ste v núdzi,tak ho nedostanete,alebo dostanete za velmi nevýhodných podmienok.Pre banku nikdy nie ste partner, ale len dlžník.
Banky sa spravaju stale rovnako.Tlačia vam ponuku úveru ked ho nepotrebujete ,naopak,keď ste v núdzi,tak ho nedostanete,alebo dostanete za velmi nevýhodných podmienok.Pre banku nikdy nie ste partner, ale len dlžník.

Považujete používanie šifrovanej komunikácie pri citlivých obchodných informáciách za dôležité?

19.08.2019

nikdy

Mala by podľa vás vláda zvrátiť prepúšťanie v košických oceliarňach nejakými podporami nad rámec všeobecnej legislatívy?

05.08.2019

rozhodne nie Vlada by nemala deformovat konkurencne prostredie po tom ,ako nastavila podmienky pre podnikanie.Ak sa rozhodne cokolvek zmenit,zmena sa musi dotykat vsetkych ucastnikov trhu a nie len vybranych subjektov.
Vlada by nemala deformovat konkurencne prostredie po tom ,ako nastavila podmienky pre podnikanie.Ak sa rozhodne cokolvek zmenit,zmena sa musi dotykat vsetkych ucastnikov trhu a nie len vybranych subjektov.

Prispieva vaša spoločnosť na filantropiu nad rámec 2 % z dane?

22.07.2019

rozhodne áno Podporujeme cielene individualne zamerane filantropicke aktivity kazdy rok v objeme cca 10% zo zisku spolocnosti.
Podporujeme cielene individualne zamerane filantropicke aktivity kazdy rok v objeme cca 10% zo zisku spolocnosti.

Očakávate výraznejšie spomalenie ekonomického rastu Slovenska?

08.07.2019

skôr áno

Využívate služby externých firiem (executive search) na priame oslovenie a získanie vhodných ľudí na top pozície vo Vašej spoločnosti?

01.07.2019

túto službu nevyužívame Externe spolocnosti inkasuju svoju odmenu predom,co je nefer,stacila by 1/3 odmeny pri podpise zmluvy a 2/3 najskor po roku az ked si zamestnanec svoju poziciu obhaji.
Externe spolocnosti inkasuju svoju odmenu predom,co je nefer,stacila by 1/3 odmeny pri podpise zmluvy a 2/3 najskor po roku az ked si zamestnanec svoju poziciu obhaji.

Čo je podľa Vás najčastejším dôvodom odchodu zamestnancov?

24.06.2019

chýbajúca rovnováha medzi prácou a súkromím V nasej spolocnosti aj zmena osobnych pomerov-sobas,rozvod,prestahovanie rodiny.
V nasej spolocnosti aj zmena osobnych pomerov-sobas,rozvod,prestahovanie rodiny.