Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ekonomika: Barometer

Dobišová

Magdaléna Dobišová
generálna riaditeľka | Skanska SK

Otázka Odpoveď Komentár

Myslíte si, že nový prezident (pochádzajúci z biznis prostredia) pomôže zlepšiť spoločenské a podnikateľské prostredie na Slovensku?

16.06.2014

rozhodne áno Podnikateľské prostredie je vždy odrazom celkovej nálady v spoločnosti a je jeho neoddeliteľnou súčasťou. Z môjho phľadu nie je dôležité, odkiaľ vyšiel, ale ako bude pracovať. Je veľká radosť a hrdosť počuť jeho slová, ktoré už teraz kultivujú našu spoločnosť a spájajú ľudí. A kultivovaná spoločnosť požaduje kultivované podnikateľské prostredie. Som presvedčená, že v našom novom Prezidentovi je obrovské odhodlanie a sila vplývať na spoločnosť, ale je to hlavne na nás, aby sme mu v tejto ťažkej úlohe pomohli.
Podnikateľské prostredie je vždy odrazom celkovej nálady v spoločnosti a je jeho neoddeliteľnou súčasťou. Z môjho phľadu nie je dôležité, odkiaľ vyšiel, ale ako bude pracovať. Je veľká radosť a hrdosť počuť jeho slová, ktoré už teraz kultivujú našu spoločnosť a spájajú ľudí. A kultivovaná spoločnosť požaduje kultivované podnikateľské prostredie. Som presvedčená, že v našom novom Prezidentovi je obrovské odhodlanie a sila vplývať na spoločnosť, ale je to hlavne na nás, aby sme mu v tejto ťažkej úlohe pomohli.