Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ekonomika: Barometer

Kríž

Martin Kríž
managing partner | PRK Partner

Otázka Odpoveď Komentár

Podporujete požiadavky štrajkujúcich učiteľov?

01.02.2016

rozhodne áno

Ohrozujú podľa vás utečenci ekonomiku Európskej únie?

07.09.2015

rozhodne nie

Slovensko sa prepadá v rebríčkoch podnikateľského prostredia. Cítite to aj Vy vo Vašom podnikaní?

04.11.2013

skôr áno Úkony ako zakladanie, prevody alebo rušenie firiem sú stále veľmi komplikované, resp. čoraz zložitejšie. Čas, ktorý je pritom nutné investovať do komunikácie s (často demotivovanými ) úradmi nie je úmerný tomu, o aké banálne úkony ide.
Úkony ako zakladanie, prevody alebo rušenie firiem sú stále veľmi komplikované, resp. čoraz zložitejšie. Čas, ktorý je pritom nutné investovať do komunikácie s (často demotivovanými ) úradmi nie je úmerný tomu, o aké banálne úkony ide.

Mali by byť postihovaní členovia vlády za rozhodnutia, ktoré spôsobia štátu finančnú ujmu?

21.10.2013

rozhodne áno S pravomocami vzdy treba spajat aj zodpovednost za ujmu sposobenu ich vykonom bez potrebnej starostlivosti alebo lojality. Akykolvek iny pristup by bol moralnym hazardom.
S pravomocami vzdy treba spajat aj zodpovednost za ujmu sposobenu ich vykonom bez potrebnej starostlivosti alebo lojality. Akykolvek iny pristup by bol moralnym hazardom.